| Alex2k1 a întrebat:

cum aș putea să îmi impun să fiu mai sigur pe mine și să gândesc pozitiv? Zilele trecute am încercat să am contact sexual însă am fost asaltat de tot felul de gânduri și emoții încât nu am reușit să am etecție. Ce îmi puteți recomanda?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Un ambient adecvat cu o atmosfera placuta si ai putea incerca sa consumi 2-3 pahare de vin rosu vartos numit si ''sculau'' sau sa incerci vinul rosu de Murfatlar 'Lacrima lui Ovidiu'' Face minuni. Succes!

| Sofer a răspuns:

Faceți un duș împreună apoi servește împreună cu partenera un vin bun și începeți cu sarutatul pana ajungi sa bagi bățul în cireașă.

| Donsavas a răspuns:

Antidepresive. Amortesc emotiile si întârzie ejacularea.

| Bozgi200 a răspuns:

Câteva guri de alcool. Îți dai drumul de nu ai idee. laughing)