| 8ball a întrebat:

Ziua iubitei mele este pe 9 martie.Implineste 16 ani.Ma tot gandesc ce cadou sa ii fac Ati putea sa imi dati niste idei.Cateva idei am, dar vreau sa fie ceva super, la fel ca anul trecut. Vreau sa fie romantic.

5 răspunsuri:
| Aia cu cap mare a răspuns:

Boon, deci lantisor iese din discutielaughing
Poti sa ii cumperi un inel fain, nu neaparat scump da nici din ala care rugineste...nu stiu iai ceva ROZlaughingculoarea asta le place la tate...
Flori neaparat (recomandat trandafiri rosii)
Sh nu stiu...mai vezi tu alte raspunsuriwinking

| Te besk a răspuns:

Ti-as putea da un exemplu, dar s-ar putea sa te coste mult. Dar cu acest cadou o vei impresiona si va vedea ca o iubesti mult.De exemplu un lantisor cu inimioara sau cu un fluturas, sau o bratara.Crede-ma sunt fata si stiu ce vor fetele.Succes

Te pup

| 8ball explică:

Avem lantisoarele noastre care reprezinta dragostea noastra...deci lantisoarele ies din jochee hee...si deja i-am luat prea multe lantisoare pana acum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai pregateste o cina romantica si un inel in timp ce mancati dar il dai fromos si sa fie romantic va doresc succes pa.

| princessmary a răspuns:

Poi trebuie sa fie ceva. special. Un colier(hallo! sa nu fie de ala cu 2 lei sau ceva ced se decoloreaza usor)daca ai bani ia-i unul de argint cu o pietricica sau ce stiu eu.

Un ursulet neaparat+buchet de flori(trandafiri)O cutie de praline(milka...anda...laura deorcare)
^
Astea sa nu lipseasca.

Pana in martie ai timp sa ii strangi bani.big grinbig grinbig grin

Incearca sa ii iei ceva din ce ti-am scris. Daca le iei pe toate e mai bine.

Succes si La Multi Ani! (incerca sa nu te imbeti fetelor nu le plac chestile aste rolling on the floor )