| Houselaurie a întrebat:

Salutare.am o pereche de adidasi de la adidas.sunt din piele.si vreau sa stiu daca se pot spala in masina de spalat, pentru ca pe dinauntru sunt putin murdari.pentru ca sunt albi.

8 răspunsuri:
| ELLSSA a răspuns:

De ce nu?
Ii poti baga impachetati asa intr-un prosop ce nu il mai folosesti sau o carpa de culoare deschisa si care nu iese.

| Miley a răspuns:

Da ii dai la manual si ti spala dar sa nu mai pui alte haine cu ei ti face albi ca noiwinking

| Nu a răspuns:

Si ii iubesti asa de mult ca ai pus intrebarea la "Dragoste si sex"?

| Houselaurie explică:

La ce categorie ar fi trebuit sa pun.in loc sa fie 5 da bune sunt 20 a proaste.

| romeo29 a răspuns:

Te-ai masturbat in ei? esti pe alta strada cred.

| mada_4477 a răspuns:

Sa nu-i bagi in masina de spalat ca se fac urati,, mai bine qmpara o periuta mai mica km cat sa intre in adidas si spalai cu ea,,, ma poti ajuta cu un raspns? ce cadou sa-i cumpar prietenului meu?

| catiy100 a răspuns:

Da, poti dar sa pui la manual si asa va fi ok. Pa!

| PitBull21 a răspuns:

Da