| LordCristobal a întrebat:

Salutare TPU!
Am o intrebare pentru fete.
Sa zicem ca mergeti cu iubitul vostru la piscina si cand sunteti in piscina cu el puteti observa ca apa in jurul lui capata o culoare mai ciudata.Instant va dati seama ca a urinat in piscina.laughing))
Ce reactie o sa aveti dupa o asemenea patanie?
Ce o sa ii spuneti iubitului cand iesiti din piscina?

Răspuns Câştigător
| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Ca este un needucat din moment ce a ales sa facă asta și sa nu meargă la o toaleta ( ca de asta exista toalete la piscina)

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ar trebui să urineze 10 litri ca să observi tu.

| Hammurabi a răspuns:

La majoritatea piscinelor se pune un indicator în apă care colorează apa în albastru chiar și la o cantitate mica de urină.

Răspuns utilizator avertizat
| blackann a răspuns:

Ca am inghitit apa din greseala. si data viitoare sa mearga la toaleta daca nu e taran.

| Paracetamol0lol a răspuns:

Că e un pișat de om