| fgpnato a întrebat:

Sunt împreună cu o fata, când suntem singuri am curajul sa o iau in brațe, etc
Dar când sunt și prietenii mei și prietenele ei mi-e rușine! Sfat va rog.

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Nici eu nu ma simt mereu ok sa imi manifest afectiunea pentru iubitul meu in public, asa esti tu.
Oricum, s-o iei in brate nu e mare chestie, important e sa nu incepeti pe acolo sa faceti ca toate alea, ca aia e penibil si deranjant pentru toti

2 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Cand E si prietenii laughing
Ahahahha
Pai o poti lua in brate direct cate un pic si te obisnuiestiwinking

| leiidinbanie7 a răspuns:

Gramatica te rogggggg.