| anonim_4396 a întrebat:

Unei fete pe care o plac i-am spus ca e foarte frumoasa, iar ea s-a inrosit si a inceput sa rada. Apoi i-am mangaiat obrazul, iar ea a continuat sa zambeasca. Credeti ca ma simpatizeaza?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tot ce se poata. dar daca nu te-a respins este un avantaj asa ca trebuie sa continui

| Lette a răspuns:

Da,cu siguranta. Daca nu te-ar fi placut, probabil te-ai fi ales cu o geanta in capbig grin

| ayenne a răspuns:

Mai incearca sa o mangai, fa-i complimente, invit-o undeva, sa stati amindoi, pina poate o sa o saruti. Iar daca cand ai mangaiat-o ea te-a privit in ochi, sau poate a tremurat un pic, inseamna ca te place;-)