| malishka93 a întrebat:

Va place video? sau nu prea? astept pareri! scuze categoria! http://www.youtube.com/watch?v=vOWUjSgm0tA

3 răspunsuri:
| malishka93 explică:

Mmm.mersi mult.da sunt eu de pe video! mersi mult inca odata

| blackfox a răspuns:

Foarte frumos, o fata foarte draguta(daca esti tu, atunci complimente).Imi place si melodia dar dupa 2 minute nu mai e nimic...decat melodia.Trebuia sa lasi mai lung timpul in care apar pozele, sau sa te opresti atunci cand s-au terminat si sa tai melodia.Dar in rest foarte frumos.Succes in continuare

| AndreiB a răspuns:

Si video-ul si continutul lui. big grin