| dany... a întrebat:

Vi sa intimplat vreodata sa va placa de 3 persoane deodata?

Răspuns Câştigător
| sabatuzs a răspuns:

Ciudat dar da! Naspa senzatieworried! Incearca sa o/il alegi pe cea mai potrivita tie! funda!?

9 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Mie imi plac multe, multe persoane...

NOname
| NOname a răspuns:

Sa-mi placa - da (poate), sa fiu indragostita - nu.

| fabiola a răspuns:

A place e una, a iubi e cu totul altceva!

| Leon a răspuns:

Nu te mai uita atata la filme porno group sex

| FunkySmile a răspuns:

De placut da. dar de iubit nuwinking.
Peace kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai, nu confunda admiratia cu iubirea. Fa urmatorul test, scoate uneia din persoanele pe care pretinzi ca placi o calitate. Vezi daca ai aceleasi sentimente si dupa.

| dany... explică:

Leon hahahaha xD

| alinca a răspuns:

Da mie mi s-a intamplat dar doar sa-mi placa dar nu si sa le iubesc si din acele persoane la un moment dar am facut o alegere si pe acel baiat care l-am iubit cel mai mult i-am oferit toata gragostea mea.