| lorena97 a întrebat:

Vreau si eu sa stiu daca fostul meu prieten ma mai iubeste. va rog ziceti-mi si mie ce sa fac!sad

2 răspunsuri:
| RedGuy a răspuns:

Daca e fostul si el s-a despartit de tine,nu cred ca mai e vreo sansa. Dupa cum citesc tu il mai iubesti/iti mai place de el dar lasa-l, nu te mai gandi la el, pentru ca atunci cand el te lasa si printr-un miracol va impacati nu va mai fi la fel.Asteapta cam 2 saptamani,umpleti timpul cu activitati, iesi cu prietenii etc. si o sa fie totul uitat, sunt multi baieti care merita o fata buna.

| robyiyo a răspuns:

As spune sa te uiti mai intens la el, sa ii arati ca tii la el si sa vezi cum reactioneaza. Incearca sa observi si discret, daca se uita la tine mai des, sau incearca sa iti dea niste "semnale" din astea. big hug