| MatacheCamy a întrebat:

Buna! Am terminat modulul psihopedagogic nivel 1. Și am făcut facultatea de marketing. Ce pot preda și la ce clase?

4 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Materia pentru care ai făcut și proiecte de lecție, ai făcut practică 10 ore (deci ai pregatit 10 proiecte de lecții)și la care ai dat un test cu barem ca să promovezi acele cursuri. La mine acea materie a fost Educație Tehnologică și Aplicații Practice, la cursul de Practică Pedagogică și la cursul de Didactica Specializării.

| Hyperion7 a răspuns:

Cam tot ce tine de economie

| Felissa13Eden a răspuns:

Poti preda doar la 5-8, nivelul 2 te ajuta sa predai la liceu. Nu stiu ce materii care au legatura cu marketingul se pot preda la gimnaziu, dar poti face conversie, sa predai altceva.

| Busybody a răspuns:

Bună! Din ce stiu eu, modulul psihopedagogic, nivel 1 iți dă posibilitatea de a preda la gimnaziu și liceu ( doar clasele a IX-a și a X-a).
Referitor la materiile pe care le poți preda, îmi vine în minte doar Educație pentru Societate sau Educație Financiară, pentru gimnaziu. De asemenea, cred ca poți preda anumite materii la liceele cu profil economic.