| Vi1rus a întrebat:

as vrea sa invat engleza online. unde pot sa gasesc cuvinte proprozitii traduse si cum se pronunta?

Răspuns Câştigător
| yleFTW a răspuns:

Ai putea să încerci https://www.duolingo.com/ de asemenea ei au și aplicație pe telefon pe care o găsești în Google Play. Poți învăța și alte limbi nu doar engleză de aici.

6 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Cursuri pentru incepatori cu structuri de baza gasesti si pe Polyglot

| petriinna a răspuns:

Buna, iti recomnd site-ul www.gramaticaengleza.com ...este un site cu explicatii video dupa care sub video ai exercitii iar la comentarii sunt afisate si rezolvarile de catre admin. Iti recomand sa incepi prima cu verbul, sa stapanesti f bine verbul, dupa e mai usor

| Anonimus1110 a răspuns:

Invatarapid.com

| MariaAndreea73829 a răspuns:

Google translate

| Romaniuc_Alina_1990 a răspuns:

Pai e o aplicatie pe telefon, se numeste Duolingo, o sa te ajute! Funda?