| amyana00 a întrebat:

Care tara are cele mai multe atractii turistice si care sunt acestea?

Răspuns Câştigător
| elfwarrior a răspuns:

Franta - Paris= cel mai vizitat oras din lume iar atractiile le gasesti aici
http://www.tvl.ro/......paris.html

5 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

In toată lumea sunt atractii turistice.fiecare tara cu specificul ei.

| darrio2007 a răspuns:

Grecia.

| SimonaCristina a răspuns:

Romania...rolling on the floor

| Claudix a răspuns:

Romania.Manelistii,tiganii,politicienii,cainii vagabonzi,cersetorii, festivalurile berii, rugile, hra, urile etc in *** lista continua la infinit pentru ca tot ce se intampla aici e unic

| Dr0g4tuL a răspuns:

Pai sunt multe tari si nu cred ca se stie care are cele mai multe atractii turistice, eu te sfatuiesc sa vizitezi Turcia, Italia sau Franta.