| anonim_4396 a întrebat:

Cum scriu radical pe tastatura?

10 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Apesi "alt"+ 251 (tastele sa fie cele din partea dreapta).

| DiMoDi a răspuns:

Banuiesc ca vrei sa scrii intr-un document editat in word sau excel, nu?
daca da, vezi ca trebuie sa ai undeva sus pe marginea paginii, optiunea insert. dai click pe ea, si apare "semne speciale" de acolo, din tabelul de semne speciale, alegi semnul dorit si dai insert in text happy

| broscutsaaa a răspuns:

Poti scrie in Word happy. nu din tastatura direct tongue

| Crucified a răspuns:

Pai stiu ca trebuie sa apesi pe alt si trebuie sa tii apasat in timp ce scrii 251 din tastatura din partea dreapta si gata!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Folosesti sqrt().

Alte răspunsuri
| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns:

Alte răspunsuri