| ZamfirSabina67 a întrebat:

Doresc să știu, dacă ai bursa școlară și în luna respectivă ai depășit peste 10 absente nemotivate, luna viitoare sau în celelalte luni vei mai putea primii bursă sau ai pierdut-o definitiv?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In asemenea cazuri bursa sociala nu se primeste in luna in care ai facut absentele, dar se va primi in lunile urmatoare, bineinteles daca nu faci iarasi absente nemotivate.

1 răspuns:
| LisaJulie a răspuns:

Nu încerci sa găsești o cale sa le motivezi? Dacă nu a trecut luna mai ai timp sa aduci scutire