| Alesia27 a întrebat:

FUNDA+VOT primul care imi spune ce inseamna expresia "dintr-o piele de vaca si o teaca".

Răspuns Câştigător
| Denehurqueen a răspuns:

Dintr`o teaca nu poti face piele de vaca cred ca big grinlaughing

7 răspunsuri:
| CodrutM a răspuns:

Bai dar ce va mai pricepeti la copy si paste.

| Kiddduu a răspuns:

Expresia corecta e "dintr-o piele de vaca iese si o teaca". Este un indemn sa nu risipesti si sa planifici, altfel din toata pielea aia de vaca, daca nu o masori bine, iti iese numai o teaca de cutit.

| Paprik a răspuns:

Este un indemn sa nu risipesti si sa planifici, altfel din toata pielea aia de vaca, daca nu o masori bine, iti iese numai o teaca de cutit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Expresia corecta e "dintr-o piele de vaca iese si o teaca". Este un indemn sa nu risipesti si sa planifici, altfel din toata pielea aia de vaca, daca nu o masori bine, iti iese numai o teaca de cutit.

| Mia999 a răspuns:

Expresia corecta e "dintr-o piele de vaca iese si o teaca". Este un indemn sa nu risipesti si sa planifici, altfel din toata pielea aia de vaca, daca nu o masori bine, iti iese numai o teaca de cutit.

funda te rog...

| Claw a răspuns:

"Dintr-o piele de vaca iese si o teaca"->sa nu risipesti ca altfel din toata pielea de vaca, iti iese numai o teaca de cutit.

| Alesia27 explică:

Toate raspunsurile sunt la fel! Cei asta? Imi pare rau ca am apucat sa votez acele cateva raspunsuri? Oricat de mult m-au ajutat FUNDA o va primi singurul raspuns care nu a trisat! Sa va fie rusine!

Întrebări recente