| DarlyaDary a întrebat:

Hei, cum este la liceu pe profil matematica-informatica bilingv engleza sau intensiv engleza?

Răspuns Câştigător
| m1dn1gh7 a răspuns:

Nu e greu, dar trebuie sa-ti placa stiintele exacte, mai ales informatica, vei da teza. Bagi multa engleza, 4 ore pe saptamana, multa fizica, mate e in regula daca inveti constant, romana e ok, chimie si bio sunt in regula, materia depinde mult de profesor. Per total nu e greu, dar invatatul se face constant, altfel pierzi mult. Succes

1 răspuns:
| MedionTcO a răspuns:

O sa faci in numar foarte mare de ore Matematica, Fizica, Informatica si Engleza. La astea se va da si teza de asemenea.