| dariana2005 a întrebat:

In curând e ziua dirigintelui meu și am vrea săi facem un cadou, dar nu avem idei... voi ce ziceți? ( in afara de ceas, i-am mai luat)

Răspuns Câştigător
| Nelly07 a răspuns:

Pai, e destul de complicat (avand in vedere ca nu il cunoastem pe dirigintele tau); dar orice om are nevoia sa se simta special(macar de ziua lui). Sfatul meu este sa-i daruiti o poza de grup, intr-o rama sau sa-i dati un cadou facut de voi(lucru manual). Daca nu merge nici asta, ati putea sa-i cumparati o caciula, fular, manusi (daca poarta) sau o bratara de argint. O alta idee ar mai fi o cana personalizata, de genul: o poza cu el si langa sa scrie ''cel mai bun diriginte!'' ( https://www.stargift.ro/......izate.html ) Nu costa mult si totusi, mi se pare un cadou dragut.

1 răspuns:
| Sndnxnska a răspuns:

Sampanie sau parfum