| isnotfunny a întrebat:

Pentru transferul de la real la uman, stie cineva daca trebuie sa invat doar ce li s-a predat lor si nu mie? De ex, la geografie si istorie. Sau trebuie sa invat tot, ce mi s-a predat si mie la real la geo si istorie?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

La transferul cu schimbarea profilului trebuie sa sustii examene de diferente doar la materiile obligatorii care s-au facut la profilul de transfer si nu le-ai facut la profilul actual.
Nu trebuie sa sustii examene la toate materiile, respectiv nu le sustii la cele comune si nici la materiile optionale, chiar daca acestea din urma difera.