| Vernusio a întrebat:

Postliceala de asistenti medicali generalisti e grea? Cam care ii atmosfera? Cum e acolo? E cineva care este la aceasta postliceala? Sa devii asistent medical generalist este greu?

Răspuns Apreciat de Editori
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i greu deloc daca pui mana si inveti si mergi la cursuri zilnic.
Se face practica in spital sau la clinici private, acum depinde de fiecare postliceala ce contracte are, dar este vital sa nu lipsesti pentru ca practica este legata de ceea ce inveti la cursuri si pui in aplicare pe bolnav.
Deci, daca esti dispus sa inveti si sa ajungi asistent generalist, o sa fie foarte usor, trebuie doar sa fii constiincios si sa inveti!

1 răspuns:
| Clorox a răspuns:

Nu mai face spam, te reportez! angry