| cosmincoco a întrebat:

Cum se stie ieri am inceput scoala....si as vrea sa ma transfer de la o clasa la alta si nu ma lasa ce ar trebui sa fac?
Problema e ca eu de la inceput am fost la un profil si acu m-au mutat unde au vrut ei si nu ma lasa sa ma duc inapoi cu colegii mei si aici nu-mi place profilu ce as putea face?
(Eu cand am inceput scoala eram la XI-P acu 2 saptamani eram la XI-L si acu 2 zile m-au dat la XI-N ce as putea face sa ma duc la clasa aia)

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Faci o cerere, semnata si de un parinte si soliciti retransferul la profilul la care ai fost. Nu aveau dreptul sa te transfere la alt profil fara acordul tau si a parintilor.

| niculita4tpu a răspuns:

Nu aveau cum sa te schimbe de la un profil (real, uman, sa zicem) la altul fara examen. esti la acelasi profil, alta clasa. vorbeste cu diriginta actuala, diriginta de la cealalta clasa, du un buchet de flori la secretara