| CosminSilaghi819 a întrebat:

Salut TPU! Eu m-am transferat de la un liceu cu profil tehnic specialitatea mecanica la un alt liceu cu profil stiinte sociale si trebuie sa dau diferente dar nu stiu din ce. Puteti sa imi spuneti din ce se dau diferente daca stiti?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nu risca cu răspunsuri la plezneală: du-te la secretariat și-ți compră ăia foaia matricolă cu ce trebuia să faci la șt-sociale. Ce nu coincide = diferență.

Baftă

| isemilia a răspuns:

Intreaba la secretariat. In general se da la materiile pe care cei de la stiinte sociale le-au facut, dar tu nu. Nu strica sa intrebi.

| Dekle a răspuns:

Dai la latina, muzică și desen, dar probele la diferențele au trecut, depinde de liceu, și oricum nu mai ai timp să înveți, că gen in 13 incepem școala, și ai o groaza de învățat, îți spun eu...trebuia să te interesezi și tu mai înainte nu acum pe ultima suta de metrii crying