| daee_7942 a întrebat:

Salutare as dori si eu ceva texte audio la engleza pentru bac, va rog cat de repede daca se poate. multumesc mult

Răspuns Câştigător
| Malvina24 a răspuns:

Sa stii ca pe net nu se gasesc.Din pacate eu nu am vazut nimic, eu am luat texte de la profesoara mea de la scoala.Ti le-as da si tie dar eu am sustinut proba la limba franceza.Am obtinut:
Intelegera textului citit -B1
Producerea de mesaje scrise -B2
Textul audiat (caseta) -B1
Intelegerea mesajului(oral) -B2
Conversatie in lb franceza -B2
tu?

4 răspunsuri:
| danyell91 a răspuns:

Si eu am nevoie pentru maine la bac sad

| daee_7942 explică:

Am trecut cu bine, m-am stresat degeaba auditia mi s-a parut cea mai usoaralaughing am luat b2 doar la partea scrisa am luat b1 in rest b2 asa ca e bine insa acum urmeaza treaba seriosa. succes si ai grija, si inca ceva sa hai si un pokito de norochappy