| Ruxandra121 a întrebat:

Se poate sa fiu recrutata la liceul militar daca am semne/cicatrici pe fata? mentionez ca am una pe frunte si una in jurul buzei superioare, dar care nu sunt proeminente, si se pot masca usor.

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

In armata NU conteaza daca ai cicatrice, poti avea si coarne si 3 mani nu conteaza, ce conteaza e sa nu ai lipsuri big grin cum ar fi : un deget, un ochi, o mana, un picior etc. Deci poti fi recrutata, dar eu iti spun ca armata NU e pentru femei doar daca nu esti genul de baietoaica happy