| Ola43 a întrebat:

Vacanta de primavara va avea 1 saptamana sau 2? si va mai exista vacanta de pasti sau ne da liber a doua zi dupa pasti, doar? funda

6 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Vacanta 1 saptamana, de Paste decat luni6 mai.
http://www.rasunetul.ro/......chise-doua

| Lynna a răspuns:

Buna.
Deci saptamana viitoare ( 1-7) este ''Scoala Altfel'', apoi vom avea vacanta o saptamana (8-14).
Apoi, pe 1 mai oricum aveam liber, iar Ponta a dat liber si 2-3 ( este posibil sa se recupereze, sau nu), iar apoi inca o zi dupa Paste ( luni-6).
Asa sunt vacantele anuntate pana acum.

| alexs99 a răspuns:

Vacanta de primavara va fi de o saptamana(7-14 aprilie) iar de Pasti vom avea liber in perioada 1-6 mai pentru a se lega zilele libere urmand a fi recuperate. Funda?

| Weider a răspuns:

2 saptamani. 6 -> 21

| mihaela997 a răspuns:

Vacanta va fi intre 8 si 12 aprilie si de paste vom fi liberi doar a doua zi dupa ne ducem la scoala. sad

| GirlonFire a răspuns:

Pff eu stiu ca nu ne da vacanta de pasti straight face suntem liberi doar o zi apoi iar scoala.