| Shoot97 a întrebat:

Am vazut un film la cineva recent (o luna) si nu-mi mai amintesc numele lui, si cam as vrea sa il revad. Este vorba de 2 negri (fata-baiat) crescand de mici..fiind prieteni..si dupa un timp vor sa aiba o relatie dar parinti fetei nu prea vor, intr-un final ei sunt impreuna si el sau ea nu mai stiu decid sa mearga in ceva oras sa se mute impreuna si sa isi gaseasca slujbe. El ajunge farmacist lucrand alaturi de o batranica si ea....nu stiu cum se numeste acea slujba cauta relati pentru oameni, (vine omu si incearca sa-si caute jumatatea ea compara...etc)Acolo vine alt negru care e foarte cunoscut (a inventat nu stiu ce) dar ea nu il stie si vorbeste cu el ca si cu un om oarecare (toti vorbit cu el foarte frumos) el se indragosteste de ea dar ea cum e o fata cuminte avand prieten il refuza de nenumarate ori el incearca sa fie tot prin preajma ei se mai intalneau la alergat(alerga doar sambata) ea venind foarte tarziu de la munca castigand si putini banii incep certurile..parca vroia sa mearga si acasa..intr-un final negrul ala care a venit la ea la lucru a reusit s-o faca sa cada la pat si sa o faca sa nu il mai vrea pe prietenul ei, si ea pleaca de la el incepe sa se drogheze si prietenul ei dupa ceva timp merge inapoi dupa ea il bate pe ala si o aduce inapoi acasa, afland ca ea are sida fiindca a avut relati intime cu acel negru, daca cumva stiti de ce film vorbesc ar trebui sa va dati seama, mersi happy

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Filmul este:Temptation: Confessions of a Marriage Counselor (2013)
http://www.imdb.com/title/tt2070862/

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Temptation: Confessions of a Marriage Counselor (2013)
http://www.imdb.com/title/tt2070862/

| Shoot97 explică:

Ala este, multumesc frumos. happy