| oanyk a întrebat:

De ce saptamana trecuta luni a fost nini iar marti nu a mai fost nici in restul saptamani si nici ieri? Ce de intampla de nu mai e nini? Ma puteti lamuri si pe mine va rog?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e adevarat ce zice loredana! De fapt nini nu va mai fi difuzat pana in martie. Cand va incepe din nou in martie va fi partea a doua. Sper ca te-am ajutat!

4 răspunsuri:
| Lorє๔คnค a răspuns:

Buna.Saptamana trecuta nu s-a difuzat Nini deoarece pe timpul vacantei nu se difuzeaza.
Dupa terminarea vacantei va incepe din nou cu episodul nou, care urmeaza.

| Deiutza_1951 a răspuns:

Si eu stiu ca se va mai difuza doar din martie...atunci va fi partea a doua... sper ca te-am ajutat big grinFunditabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna sunt ionut si am un raspuns nini va incepe in luna martie la ora care era si inainte si nini nu am mai inceput fiindca ultimele 3 episoade incepe la ora 12 noapte

| oanyk explică:

Pai atunci de ce pe net aparea un episod care nu a mai fost. Era unul cu nini cand se casatorea cu ambasadorul dar nu a visat nini ci asa s-a intamplat s-a casatorit cu ambasadorul tomas. Yo nu mai inteleg nimic. CE se intampla cu astia de la televizor au innebunit?