| Dya2012Sophia a întrebat:

Imi place foarte mult serialul de la Disney Channel " Nini" dar nu stiu cat o sa mai dureze! Cine raspunde funtita!

Răspuns Câştigător
| NicKy4ev3r a răspuns:

Azi e ep 119 mai sunt 9 ep pana la 128 ( peste 2 saptamani se termina frumosul serial Nini )

1 răspuns:
| NatiiȘiAtât a răspuns:

Nini se va termina pe data de 7 iulie 2011 (dupa calculul meu). Azi o sa fie ep 119 si ultimul are nr. 128. Mai sunt 9 ep. Fara vineri, sambata si duminica (in care sunt reluari) cred ca se va termina pe 7 iulie.