| Danessy a întrebat:

imi puteti da niste filme interesante? (sa nu ma plictisesc) gen drama-dragoste..plizzz! FUNDITA

Răspuns Câştigător
| kiv1990 a răspuns:

The Notebook
Keith
The Last Song
Dear John
A Walk to Remember
Remember Me
Twilight
The Vampire Diaries
One Day
The Lucky One
Beauty and the Beast - the IMAX Experience
Inkheart
Stardust
Restless

8 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Requiem for a dream
The butterfly effect
Saw
Inception
Si caii sunt verzi pe pereti
Hesher

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Twilight
Easy A
Wild Child
27 Dresses
Honey
LOL
Fame
Girls United
Girls Club
bandslam

| Okami23 a răspuns:

The vow
the proposal
warhorse
hachiko

| dorelmarc a răspuns:

Love Comes Softly
.pt.suflet.

| greenwave666 a răspuns:

Www.cinemagia.ro! te uiti la categorii! si iti alegi! ^_^ funda?

| DeepTrance a răspuns:

Biblia secreta, rivalii lui Iisus!

| Frumusika180 a răspuns:

Suleyman Magnificul - Sub domnia iubirii. Se incepe azi. Se incepe luna si martea (adica azi) Fundita? puppy dog eyes. Eu il ador. Mereu ma uit la el. Se incepe azi la ora 20 : 00 (la ora 8 seara). Toata lumea adora filmul asta. Daca vrei uitate pe facebook. au o multime de poze cu personajele din film. Sper ca te-am ajutat kiss kiss kiss

| Frumusika180 a răspuns:

Buna sunt tot Georgiana_Romanianu_1997 numai ca mi-am schimbat profilul. Poza aceasta care mi-am pus la profil este cu unul dintre personajele din filmul care ti-am spus in celalalt commentariu. Mie mi se pare foarte frumoasa. :-)