| LucaTeofil a întrebat:

Cand apare episodul din naruto in care tobi is da jos masca si kakashi vede ca e de fapt obito, pana acum a aparut doar manga

3 răspunsuri:
| IloveDamon a răspuns:

Cauta online Naruto subtitrat si poate vezi in titlu ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi in viitor :o Nu inteleg ce intrebare vrei sa pui. Doar nu o aparea azi, sau nu a aparut ieriwinking.

| DeMo4o a răspuns:

Deabea a inceput bataia intre naruto, bee, kakashi, gay vs tobi si madara, peste vreo 3-4 ep i se va sparge masca, pentru mai multe intrebari te asteptam pe forumul naruto.
http://narutozone-romania.forumulmeu.com/