| TraficDeMentosane a întrebat:

Ce parere aveti despre filmul Dreamer (2005) [ A doua sansa ]? V-a placut? Merita vazut? :]

Răspuns Câştigător
| MrHeadshot a răspuns:

Un film care pe mine m-a impresionat. Este incredibil cum reuseste un copil sa convinga, dar mai ales cum reuseste un copil sa iubeasca si sa foloseasca aceasta dragoste in scopuri extraordinare transformand oamenii din jurul lui. Este un film care merita vazut, o poveste din care putem deduce ca fiecare merita o a doua si poate chiar o a treia sansa, sansa care daca ar fi folosita cum trebuie ar putea fi transormata intr-o victorie.