| ozzy22 a întrebat:

ce parere aveti despre filmul montecarlo?

6 răspunsuri:
| TwixulDrept a răspuns:

Frumusel filmul, nu a fost cine stie ce dar mi-au placut cu au jucat toate.M-am uitat pentru Leighton Meester si Katie Cassidy...

| Amaya a răspuns:

Nu m-a prea convins. O poveste nu prea amuzanta, cu final previzibil... M-am uitat pentru Leighton Meester, dar m-a cam dezamagit in filmul acesta. In schimb, locatiile sunt absolut superbe ( Paris, Monte Carlo ).

| NoNameJunior a răspuns:

Este super!

| Loloz a răspuns:

Un film foarte frumos care merită văzut

| Valentinasofi a răspuns:

Asa un film pentru copii mici, l-am vazut numai pentru ca joaca selena gomez,, dar poti sa-l vezi.

| andready a răspuns:

Super...dar plictisitor la sfarsit