| MeDeEa14DeEa a întrebat:

Cei care se uita la Naruto Shippuden. Ce se intampla cu Sasuke? Se intoarce in sat?

Răspuns Câştigător
| Drag0s a răspuns:

Deocamdata pot sa-ti spun ca sasuke o sa se lupte cu danzo si o sa-l invinga pe danzo dupa o lupta luunga.
Sakura s-a dus sa-l ucida pe sasuke. ca sa puna capat drumului spre rau pe care l-a ales sasuke.
iar sasuke vrea s-l omoare pe naruto. dupa ce o sa obtina aceeasi ochi ca a lu itachi... si se antreneaza cu madara
iar naruto se antreneaza cu ala de se transforma in caracatita;)) si stapaneste puterea vulpii cu 9 cozi. si incepe batalia. nu iti zic mai mult pentru ca nu vreau sa-ti iau distractia de a te uita la anime. eu stiu asta din Manga( benzile desenate - care sunt mult inaintea serialului)... daca nu ma crezi. verifica;)

aici serialul - http://www.narutoget.com/
aici manga - http://www.mangabit.com/manga/naruto

3 răspunsuri:
| BellsC a răspuns:

Da eu am inteles ca se intoarce dupa ce`l omoara pe Irachi si afla ca de fapt Itachi isi iubea familia si a fost obligat de cei din sat sa-i omoare pe toti.Sasuke se infurie si pleaca spre Kanoha sa-l distruga.Acolo cred ca se va lupta iar cu Naruto si mai multe nu stiu.;*
xoxo

| hitler_4434 a răspuns:

Nup