| Antonia123 a întrebat:

Cine stie sa imi povesteasca filmul Titanic? Pe scurt imi spui ce se intampa! Dau funda celui ce se exprima frumos fara greseli.

Răspuns Câştigător
| iEmonel a răspuns:

Moare tipul.

2 răspunsuri:
| Michael54654654 a răspuns:

Salut,filmul titanic ne prezinta o batrana, care povesteste unor "Jurnalisti"Despre ce se intamplase in trecut.
Intamplarea s-a petrecut in anul 1912, este vorba despre batrana care pe atunci era tanara,astfel ea se duce pe titanic si se indragosteste de un baiat(Leonardo Dicaprio).
Vasul "Titanic"loveste un iceberg si vaporul incepe sa se scufunde,astfel copii si mamele sunt salvati,iar barbatii unii raman pe barca iar altii sar in apa.(In cazul actorului Leonardo Dicaprio,el sare in apa).
Ea se urca pe un fel pluta iar el ramane in apa,doar cu mainile pe pluta.
Ea adoarme si dupa ce se trezeste il gaseste pe baiat mort. Apoi echipajele de salvare se intorc, Actrita incepe sa ii strige pe salvatori dar ei nu aud fiindca ea avea vocea ragusita din cauza frigului.
Astfel gaseste un fluier si incepe sa fluier, astfel echipajul o aude si o salveaza.
Sfarsit.
(Acestea au fost cam datele cele mai importante din film)

| Numero1 a răspuns:

Ai dat funda gresitlaughing