| anonim_4396 a întrebat:

De ce se teme toata lumea de Chuck Norris?

2 răspunsuri:
| klau95 a răspuns:

Este un bun actor si luptator de arte martiale bun poate chiar cel mai bunbig grin mai bun ca jakie chan ..probabil.

| Pearl01 a răspuns:

EH nu cred ca lumea se teme de Chuck Norrislaughing ati citit prea multe bancuri cu el... E un om, un actor care a jucat in filme de actiune si rolurile au fost folosite pe post pe bancuri. Ca chuck norris este invincibil, ca nimeni nu indrazneste sa-l atace etc laughing Tocmai de asta se fac bancurile, ca sa razi, nu sa le iei in serios.