| Xtreme554 a întrebat:

Hey guys! Da-ti-mi si mie eu film bun! De preferat cu adolescenti, 2012! As vrea unul cu evolutia unui adolescent, adica, cum isi petrece timpul, la scola, in comunitate, se indragosteste, etc. Stiti voi la ce ma refer. Stiiti, in gen, cu filmul "LOL", nu vreau horror.[-x, dragoste, comedie, family. kiss

6 răspunsuri:
| Decrepit a răspuns:

The Art of Getting By
It's Ki-nd of a Funny Story

In mod normal, m-as astepta sa nu-ti placa, doar ca eu le recomand oricum.Nu sunt filme tip cu adolescenti, adica nu e vorba de personaje sau actiune idioate, fara esenta si substanta.Sunt filme mult mai sincere decat ce vezi in mod normal, la asemenea filme, nu tu element pueril, nu tu element hilar-stupid, sunt la alt nivel.Si sa nu uitam de Emma Roberts!

Altceva cat de cat serios si chiar acceptabil, pana si pentru mine, ar fi Charlie St.Cloud.Iarasi,film serios,nu facut sa consume niste pelicula si-un buget.

Si,ca sfat,nu mai cauta filme noi,in general, sunt risipa si elemente facute pentru belitul retinei pe ecran, adica nu fac nici doi bani, cauta filmele bune in alta perioada si nu in lista de box office, decat cu foarte-foarte mici exceptii.

| AttilaDornIsPower a răspuns:

Pai chiar am vrut sa iti sugerez filmul lol dar se pare ca l-ai vazut. iti sugerez filmele the twilight: amurg luna noua eclipsa zori de zi partea intai si a doua

| MCatalina a răspuns:

The perks of being a wallflower- este 2012 este despre un adolescent, despre scoala este cum vrei tu, te sfatui sa te uiti.

| AndraGomez2002 a răspuns:

Bratz the movie e un film grozav e in engleza dar subtitrat poti sa il cauti pe petava.ro,e despre 4 tinere care merg la liceu se indragostesc si fac mai multe chesti vei vedea tu mai departe

| corinuta20 a răspuns:

Ani de liceu

| creioncuguma a răspuns:

The vampire diaries... cred ca o sa-ti placa eu cand am vazut primul episod am ramas socata cat de frumos era iar pe parcurs m-am indragostit de film. Nu este de groaza daca te sperie numele. Foarte putine scene care te fac sa te sperii. happy