| aleigh a întrebat:

Ma plictisesc enorm , imi pune-ti sugera niste filme / seriale? Despre adolescenti / iubire etc . etc . Funda puppy dog eyes.

4 răspunsuri:
| Pufulika a răspuns:

Salut! Poti sa privesti"Twilight", "Tres metros sobre el cielo", e foarte interesant! Vizionare placuta! Funda?

| alinaalinush a răspuns:

The vampire diaries crede-ma e super si Iubiri secrete pe prima tv

| BlueGirl00 a răspuns:

The Vampire Diaries, The Secret Life of the American Teenager, 2 Broke Girls...

| aLeX_5574 a răspuns:

The Vampire Diaries happy Este un serial beton despre vampiri. Nu ai cum sa te plictisesti