| Noemy99 a întrebat:

Plzzzz...imi zice si mie cineva la cat e Nini si in ce zi? saptamana asta a fost doar luni, apoi marti a fost fratele lider, miercuri a fost phines si ferb si azi e la fel...plzzz imi ziceti la cat e si in ce zi? si daca a fost saptamana asta ce s-a mai intamplat...am vazut ca au ramas numai cheliosul si Nini in ambasada si au venit angajatii si i-au prins... funditabig grin

Răspuns Câştigător
| Sw33ty_9502 a răspuns:

Pai s-a schimbat programul si incepe numai luni si vineri la 21:25 dar daca nu cred ca au luat o pauza de cateva saptamani crying Fundita?

3 răspunsuri:
| oanaoana63 a răspuns:

Si eu vreau sa stiu e super frumos nini:X

| gubby99 a răspuns:

Buna! de obicei era de luni pana vineri dar saptamana asta nu a fost cum ai spus si u cu fratele lider... dar cred ca s-a oprit sper sa nu happy asa ca urmareste de obicei incepea la 21:30 dar mai incepe si la 10