| m1haytza a întrebat:

. deci vazut urmatoarele anime Dragon Ball (toate), Naruto Shippuden, Bleach, Dead Note, Ao No Exorcist, Fairy Taill, Bakuman(toate), One Piece si as vrea sa stiu daca imi mai puteti da anime care sa fie la fel de bune ca astea pe care le-am vazut eu.dau funde pentru cele mai bune pe care mi le dati

5 răspunsuri:
| ryuu a răspuns:

Hey!
- Yu Yu Hakusho
- Katekyo Hitman Reborn
- Sword Art Online
- Zegapain
- Mobile Suit Gundam 00 (2 sez)
- Hajime no Ippo (sez 3 este ongoing)
- Tokyo Magnitude 8.0
- Ghost in the Shell

Vizionare placuta!

Aici ai lista mea http://myanimelist.net/animelist/ryuu_ro
Poate gasesti si altceva.;)

| Pakira a răspuns:

Sword art online, Code Geass, Yu-Gi-Oh!, Pokemon

| Sofy999 a răspuns:

Btooom!,Shakugan no Shana,Vampire Knight,Elfen Lied,Katekyo Hitman Reborn, Sket Dance, Yuyu Hakusho, Inuyasha, Sword art online sper sa gasesti ceva ce sa iti placa!happy

| KyPy a răspuns:

Bidaman,duel master, bleid bleid(nu stiu cum se scrie)!

| Filarmona a răspuns: