| cia021 a întrebat:

Sall TPU, cine imi poate spune cate filme sunt in fiecare dintre seriile de filme :
Twilight, Pirates of the Caribbean, Rambo, Lunetistul, Men in black, Matrix, Armura Divină, Alien vs Predator, Îngerii lui Charlie, Dr. Dolittle, Big Momma, Beethoven, Buddies, Stuart Little, Liceeni, Scary Movie, Piedone, Asterix şi Obelix. Cine imi spune cate mai repede primeste funda.

3 răspunsuri:
| shawol a răspuns:

Twilight : 4. Pirates of Carribean sunt tot 4 filme dar se zvoneste ca se pregatesc prentru un al cincilea thinking celelalte nu prea stiu big grin

| oanas19 a răspuns:

Twilight si pirates of the caribbean : 4
beetoven :3
liceeni :2 (nu sunt sigura)
celelalte nu le stiu

| darkshadows98 a răspuns:

Twilight:1-Saga Amurg; 2-Luna Noua; 3-Eclipsa; 4-Zori de Zi partea1; 5-Zori de Zi partea 2.
Liceenii:1-Liceenii; 2-Liceenii in alerta; 3- Liceenii rock`n`roll