| anonim_4396 a întrebat:

Am vrut sa intreb daca stie cineva animeuri sau seriale asemanatoare cu :Code:breaker Diabolik lovers, Vampire knight, Karin, TVD (asta include si The originals), Dracula, Lucifer.
As vrea ca optiunile pe care mi le dati sa aiba subtitrare in romana.
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| BadAngel3 a răspuns:

Owari no Seraph ( deci, asta ii preferatul meu ), Strike the blood, Mirai Nikki ( ar fi fost si asta favoritul meu, daca nu mi-ar fi murit personajul preferat :'( ), Tokyo Ghoul, Bleach ( serie lunga, lunga, 366 de episoade si mai apar ), Dance with Devils ( inca unul din preferatele mele ), Shiki.
Si uite si un serial bun: True blood.