| lullaby57657 a întrebat:

imi puteti povesti mai pe intelete ultimul episod din NiNi, sau imi spuneti pe ce site pot sa il vad.Plase dau funda+vot!

Răspuns Câştigător
| stefi9325 a răspuns:

In ultinul episod, nini se casatoreste cu tomas, dar victor stia de nini ca-i nicolas, asa ca, a ajuns la nunta dintre nini si tomas fix atunci cand era ca nini sa zica DA, accept si a demascat-o pe nini punandu-i peruca lui nico pe cap. ei bine, nunta a fost anulata, apoi nini s-a hotarat sa plece definitiv de la ambasada. dar atunci cand a vrut sa plece s-a intalnit cu tomas, el a zic ca mintea-i zice ca nu o poate ierta, dar inima-i zice ca nu poate trai fara ea, se saruta si apoi se casatoresc din nou. atat stiu, funda`?

1 răspuns:
| Wally26 a răspuns:

Funda+vot