| Izabella97777 a întrebat:

imi puteti spune si mie cum pot sa-mi schimb raspunsul intrebarilor de la parola de mess. funda! urgentstraight face

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Te loghezi, apoi intri la Account info, dupa asta de la Autentificare şi securitate gasesti Actualizare informaţii de resetare parolă / click pe ea - dai pe Modificare întrebări şi răspunsuri si poti schimba intrebarile secrete si raspunsurile la ele, dupa care la final dai pe Terminat.