| Bogdan_Moraru_1993 a întrebat:

Sunt student la a doua facultate si as dori sa fac un imprumut pentru a imi plati studiile insa as vrea sa platesc dupa ce ma angajez. Este vorba de 4 ani in care nu am cum sa platesc. Am crtitudinea unui loc de munca cu un salariu de minim 2000 RON pe luna. Cine poate sa imi acorde un astfel de credit? ofer funda!

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu stiu daca are cineva de pe site posibilitatea aceasta dar te-as sfatui sa mergi la o banca, sunt unele care acorda credit pentru studii.