| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU
1.Azi am dat un test si am primit 9, 50 ce se pune 9 sau 10?
2.Din cls 1 cand ma scoate la tabla nu mai stiu nimic iar daca ma pune in banca stiu ma emotionez mi se inmoaie picioarele si mainile imi transpira ce sa fac sa nu mai mai emotionez
DAu fundaaaaaaaaaaaaaaaaa

2 răspunsuri:
| Nutzuu a răspuns:

10, din moment ce este trecut de 9, 50 chiar si 9, 50 este 10! Acum depinde si de profesor mai indulgent!

Sper sa ai 10!
Mult noroc!

| TheRaul556 a răspuns:

Depinde de profesor.In mod normal este 10, dar unii pun 9 sau iti mai pun o intrebare sa vada daca iti da 9 sau 10