| bloodandpride a întrebat:

Buna tpu.Am o intrebare(mai mult din curiozitate)big grine ce este asa de mult luat in ras Chuck Norris? Funda

Răspuns Câştigător
| bumbum01 a răspuns:

Pentru ca filmele cu el sunt exagerate!

4 răspunsuri:
| Weider a răspuns:

Pentru ca in filme e mereu de neinvins, si de aia lumea se ea de el, pentru ca nimeni nu-l dobora in film, in realitate nu stiu cand, a facut arte martiale, el e "nemuritor" in filme. Deaia lumea il ia la glume.

| Dinamovistul101 a răspuns:

Chuck Norris te-a pus sa intrebi asta...

| Shane a răspuns:

Nu e luat in ras. Ca sunt glume pe seama lui asta e altceva. El este un fel de,, simbol '' al puterii ( ceva de genu el e cel mai tare si nimeni nu mai e ca el )

| B3sTiaL a răspuns:

Pai radem deoarece cum ii loveste pe toti ceilalti pare amuzant... Funda?big grin