| Just4Joker a întrebat:

Buun, cum sa incep... Deci am dat un mesaj la un nr. de 4 cifre, si mi-a trimis inapoi un alt mesaj cu un cod de validare, nu l-am validat, dar in acel mesaj spunea ca am fost taxat cu 10eur., am sunat la 415 (Orange) si-mi dadea cost suplimentar 0 eur, cel la care am trimis mesajul a zis ca nu ma taxat cu nimic si la 415 asta scria, Daca zice acum 0 eur. nu o sa am surprize in viitor nu? (sunt pe abonament)

Răspuns Câştigător
| Fundita a răspuns:

Nu in niciun caz, doar ca daca validai cu acel cod poate ca nu iti zicea ca trebuie sa le dai 10 eur. Funda?