| Utilizatoare123 a întrebat:

Care e cea mai buna aplicatie pentru numarat pasi? (pentru telefon) As dori una sigura, sa nu ma trezesc cu virusi in telefon sad Multumesc

4 răspunsuri:
| Korkodeln a răspuns:

Pentru Apple ai contor foarte bun la "Health" (Sanatate), masoara nu numai numarul de pasi cat si caloriile consumate, plus te avertizeaza daca ai probleme la mers (asimetrie, etc).

Pe Android nu stiu sa-ti zic, virusi sunt slabe sanse sa iei daca o iei din magazinul Play, reclame pe de alta parte...

| vatadezahar24 a răspuns:

Argus, eu o folosesc de ceva timp și e destul de bună, încearc-o și tu și spune-mi cum ți se pare!

| DamarisS91 a răspuns:

Daca iti spune telefonul cati km ai facut ii poti transforma in pasi direct:
https://www.qtransform.com/......n-pasi.php

| xxxtentacionsuntfan a răspuns:

Step counter -pedometer, este o aplicație pe google play, cu un omuleț alb pe albastru cu o inimă langa mana, e foarte buna, o folosesc de 257 de zile