| Mindfulness a întrebat:

Ce înseamnă când te mănâncă palma stângă? Voi pierdeți bani sau obțineți când va mănâncă palma stângă?

Răspuns Câştigător
| Hyperion7 a răspuns:

Nu obțin nimic dacă mă mănâncă stânga sau dreapta,obțin doar o mâncărime enervantălaughing
Acu', serios, e doar o superstiție, nu e nimic real, poate doar o eventuală coincidenta, dar doar atât.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Înseamnă că ai o mica iritație

| StoicAnalysis a răspuns:

Se zice ca daca te mananca palma stanga, primesti bani. Si daca te mananca palma dreapta, dai bani. Dar fiind o superstitie, nu o iau prea in serios. Oricum aproape zilnic dau bani si de vreo 3-4 ori pe luna ii iau laughing

| Lupică27 a răspuns:

Nu exista asa ceva ma frate.