| olteanu a întrebat:

Cum pot sa particip si eu la concursurile de pe acest >site??

5 răspunsuri:
| borsec a răspuns:

Poti, dar acum nu mai este disponibil nici un concurs.

| nicp a răspuns:

Sigur ca da. numai ca momentan nu este nici unul disponibil.

| dulcika a răspuns:

Acumuland puncte... pui intrebari si raspunzi la intrebarile altora

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici raspundem intrebarilor, nu concuram happy Daca doresti, citeste intrebarile si raspunde cat se poate de serios. Cei care intreaba, asteapta un raspuns! Este un site de ajutor a celor care au nevoie de un sfat, asa cum de altfel si iti arata numele. TPU = toti pentru unu. Bun venit!

| d0i0n0 a răspuns:

Mai intai inregisteazate si te rog nu crede ca concuram pentru ca nici macar nu ne cunoastem