| skirlex a întrebat:

Dau funda care dintre parfumurile de la str8 miros cel mai frumos?

Răspuns Câştigător
| YahooMess1 a răspuns:

Mie îmi place cel verde(Adventure) şi albastru. acum depind ce gusturi ai big grin

5 răspunsuri:
| reihiuke a răspuns:

Aici depinde de gustul fiecaruia. Mie imi place STR8 Adventure

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc STR8 negru si gri,sunt cele mai bune,nu lua decat din selgros metro real si din astea mari, daca iei din chioscuri e contrafacut, cel original trebuie sa fie inscriptionat, sa aiba o mica forma unde scrie STR8, sa nu fie plat happy

| DaRaspund a răspuns:

Str8 black perfume

| LegiuitorulX a răspuns:

Str8 adventure

| Danielaaaaaaaa a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres asta miroase fain dupa parerea mea